Biroul Politic Local

Dan DIACONU

Dan DIACONU

Președinte

Prim-Vicepreședinți

Simion MOȘIU

Simion MOȘIU

Prim-vicepreședinte strategii politice și comunicare
Claudiu CHIRA

Claudiu CHIRA

Prim-vicepreședinte politici publice

Secretariatul General

Anca MOCANU

Anca MOCANU

Secretar General Adjunct
Sorin ANGHEL

Sorin ANGHEL

Secretar General

Vicepreședinți domenii de activitate

Vasile RUȘEȚ

Vasile RUȘEȚ

Vicepreședinte Strategii și Relații Politice
Radu DIMECA

Radu DIMECA

Vicepreședinte Politici Economice, Mediu de afaceri, Dezvoltare Regională și Fonduri Europene
Lorenzo BARABAȘ

Lorenzo BARABAȘ

Vicepreședinte Politici Sociale, Relații cu Sindicate, Patronate, Organizații Neguvernamentale și grupuri de cetățeni
Alin SÎRBU

Alin SÎRBU

Vicepreședinte Politici privind Administrația Publică, Justiție, Siguranță Națională, Ordine Publică și Siguranța Cetățeanului
Caița PANICI

Caița PANICI

Vicepreședinte Politici în Agricultură, Silvicultură, Mediu și Dezvoltare Rurală
Grigore GRIGOROIU

Grigore GRIGOROIU

Vicepreședinte Politici în Educație, Cercetare, Cultură, Culte, Minorități și Sport
Ciprian MIHOK

Ciprian MIHOK

Vicepreședinte Politici în Sănătate

Vicepreședinți zone

Ilie STOINEL

Ilie STOINEL

Central 1
Iulia CĂLDĂRARU

Iulia CĂLDĂRARU

Central 2
Alin BĂTRÎN

Alin BĂTRÎN

Aradului 1
Alex CHIȚAC

Alex CHIȚAC

Aradului 2
Liviu PICIOR

Liviu PICIOR

Bucovina-Mehala
Ioan VELISCĂ TIRLA

Ioan VELISCĂ TIRLA

Circumvalațiunii
Remus GRIGORESCU

Remus GRIGORESCU

Favorit
Cristina ANDRAȘ

Cristina ANDRAȘ

Ronaț-Blașcovici
Alexandru ARION

Alexandru ARION

Iosefin
Monica ZARIONI

Monica ZARIONI

Bălcescu
Ovidiu MOZA

Ovidiu MOZA

Elisabetin
Ioan HAȘCA

Ioan HAȘCA

Șagului 1
Alexandru FĂGĂRAȘ

Alexandru FĂGĂRAȘ

Șagului 2
Eugen DABICA

Eugen DABICA

Freidorf
Vasile VESA

Vasile VESA

Steaua
Claudiu DRAGOMIR

Claudiu DRAGOMIR

Fratelia
Cosmin HOGEA

Cosmin HOGEA

Girocului
Gabriel CRUCIAT

Gabriel CRUCIAT

Buziasului
Adrian COLHON

Adrian COLHON

Lunei-Plopi 1
Mihai NASTASIU

Mihai NASTASIU

Lunei-Plopi 2
Mirel TELTEU

Mirel TELTEU

Modern
Aurelia CHIRILĂ

Aurelia CHIRILĂ

Ion Ionescu de la Brad
Ionuț SÎRBU

Ionuț SÎRBU

Lipovei
Adina MUNTEANU

Adina MUNTEANU

Take Ionescu - Telegrafului
Toni GRIGORIE

Toni GRIGORIE

Stadion
Sorin CHIȘE

Sorin CHIȘE

Dambovița 1
Lavinia HOGEA

Lavinia HOGEA

Dambovița 2
Radu LAMBRINO

Radu LAMBRINO

Soarelui
Oana ȘANDRU

Oana ȘANDRU

Complex
Andrei COTEȚIU

Andrei COTEȚIU

Fabric

Membri de drept

Daniela MARIȘ

Daniela MARIȘ

Președinte OFL Timișoara
Adrian LULCIUC

Adrian LULCIUC

Viorel NESCU

Viorel NESCU

Membri

Raul AMBRUȘ

Raul AMBRUȘ

Membru
Bogdan BURGHINĂ

Bogdan BURGHINĂ

Membru
Mihaela CALESCU

Mihaela CALESCU

Membru
Livian HOTICO

Livian HOTICO

Membru
Sorin IACOBICI

Sorin IACOBICI

Membru

Alexandru MATEUȚ

Alexandru MATEUȚ

Membru
Cristian MICLĂUȘ

Cristian MICLĂUȘ

Membru
Cantemir PÎRVA

Cantemir PÎRVA

Membru
Longin POPESCU

Longin POPESCU

Membru
Patriciu RUȘEȚ

Patriciu RUȘEȚ

Membru
Florentina SIMEDRU

Florentina SIMEDRU

Membru
Vasile VESA

Vasile VESA

Membru

Trezorier

Emil ȘERPE

Emil ȘERPE

Trezorier